שירות רפואת החירום – כבר מזמן לא חלום מופרך

אם בעבר הזמנת שירותי חירום כללה הזמנת אמבולנס עם חובש או במקרה הטוב – פרמדיק שנכח בזירה, הרי שהיום ישנה אפשרות להזמנת רופא שיגיע אליכם עד הבית ויעניק לכם עזרה רפואית באופן מידי. כל שדרוש עבור השירות הנ"ל הוא להצטרף כמנוי לרפואי הרפואה הדחופה של חברת אמבולנט, ובכל מקרה של בעיה רפואית ניתן לחייג למוקד אשר יפנה עבורכם רופא מקצועי לצורך בדיקה.

רפואת חירום – עד כמה השירות נחוץ עבורי?

חלק מהאנשים מתייחסים לשירותים הללו בזלזול, באומרה: "עוד שירות אחד שלא נחוץ וסתם הוצאת כסף מיותר" ,  חשוב מאוד לזכור כי עם הזמן אנחנו מתבגרים, ועם ההתבגרות שלנו – נוצרות ונוספות עבור רובנו בעיות רפואיות המצריכות אותנו לפנות לעזרה רפואית דחופה בעת הצורך. לומר: "זה לא יקרה לי" , זה כמו למלא כרטיס בלוטו, אין לדעת מתי הצורך בשירות רפואי דחוף יתפוס אתכם במהלך החיים. זה קורה לאנשים לא רק מבוגרים אלא גם לצעירים, לילדים ולתינוקות. אף אחד בעולמנו אינו מאובטח ממקרים דחופים שעלולים לתפוס אותנו ברגע בו אנחנו לא מוכנים לתרחיש.

ועם כבר מדברים על תרחישים בהם אנחנו הכי לא מוכנים – שבתות, חגים, טיולים בארץ , שעות מאוחרות – בכל המאורעות הללו קופות החולים אינן ערוכות לספק עבורכם מענה, ולפעמים הנסיעה לבתי החולים לוקחת מאיתנו זמן יקר וכוח פיזיים מיותרים – כאשר ניתן על ידי שיחת טלפון פשוטה אחת לחייג למוקד הרפואי של חברת אמבולנט וישלח עבורכם רופא עד הבית שיוכל להעניק לכם שירות מהיר מקצועי ומסור.

רפואת חירום עם חברת אמבולנט בע"מ

לשם כך הקימה אמבולנט את המערך האופרטיבי לרפואת החירום. מוקדי אמבולנט פרוסים ברחבי הארץ עם אנשי טלרפואה מקצועיים ואמינים בתחומם. הרופאים שלנו ישמחו להעניק לכם שירות בכל נושא וכל שאלה! חברתנו דוגלת באמינות ויחס אדיב ושווה בפני כל לקוח! אל תשכחו – אין לדעת מתי תזדקקו לשירות רפואי דחוף, זה יכול לתפוס אתכם לא מוכנים בכל שעות היממה, יהיו לכך ערוכים לכל תרחיש וכל בעיה!

אמבולנט איתכם ולשירותכם במתכונת 24/7 , בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה!

קבוצת אמבולנט הינה חברה מקצועית ואמינה בתחום שירותי הרפואה בישראל, עם מעל 30 שנות נסיון בתחום רפואת החירום. שירות הזמנת רופאים מקצועיים יחד עם מוקדי רפואת חירום הפועלים במתכונת 24/7.

נגישות
Open chat
צ'ט עם נציג החברה