רופא עד הבית או ללכת לקופת חולים?

רבים מהאנשים חושבים לשם מה אני זקוק בכלל לשירות רופא עד הבית אם אני יכול ללכת בעצמי לקופת החולים? ובמקרה הכי דחוף להזמין אמבולנס. יועצי חברת אמבולנט כאן בשביל להסביר לכם את מהות השירות של רופא עד הבית מטעם חברת אמבולנט בע"מ.

לשם מה נחוץ שירות – רופא עד הבית של חברת אמבולנט

רבים מהאנשים אכן חושבים, לשם מה לי להיות מנוי לשירות רופא עד הבית, אני לא זקוק לרופא עד הבית, אני יכול ללכת לקופת חולים בעצמי. הדבר אכן נכון, או ליתר דיוק היה נכון… עד שפרצה לה מגפת הקורונה. היום בימינו לצאת מהבית זה לקחת עוד צ'אנס לכך שאתם עלולים להידבק בוירוס מסוים או מוטציה  – שגם אם זה לא ישפיע לרעתכם עליכם , הדבר עלול להדביק את קרוביכם, והיום המודעות לכך גברה ורבים מאיתנו נמנעים לצאת מהבתים, ועושים זאת רק כאשר הדבר באמת נחוץ עבורנו. ואם כבר דיברנו על המצב שאתם לא יכולים לצאת מהבית, רבים מהאנשים באוכלוסייה שלנו אכן מתקשים לצאת פיזית מהבית שלהם, מדובר באנשים שיש להם בעיה בריאותית כלשהיא או אף מוגבלות מסוימת, שגם אם יש לידם מי שיעזור להם להגיע פיזית לשירות הרופא בקופות החולים – הרי שמדובר בתהליך הגעה וחזרה המצריך מאיתנו משאב זמן יקר, וכוח פיזי שניתן למנוע אותו על ידי שירות רופא עד הבית של חברת אמבולנט.

לשם כך הקימה אמבולנט את שירות הזמנת רופא עד הבית, כדי שכל מי שמפחד או לא יכול לצאת מהבית מסיבה כזו או אחרת יוכל בשיחת טלפון אחת פשוטה לצלצל למוקד הרפואי וישלח ללקוח רופא מקצועי ומסור שיוכל להעניק טיפול ושירות במגוון רחב של בעיות ואף להעניק הפניה להמשך הטיפול או לרשום מרשם לתרופות מסוימות.

למה לבחור באמבולנט – שירות רופא עד הבית?

אמבולנט הינה חברה אמינה ומסורה הדואגת ללקוחותיה. לאמבולנט חשובה הבריאות שלכם לשם כך הקימה אמבולנט את מערך הרופאים המקצועיים שיוכלו להגיע אליכם עד הבית ולהעניק לכם סיוע רפואי בכל זמן ובכל עת, לצד צוות הרופאים המסורים נמצאים המוקדים הרפואיים הפועלים במתכונת 24/7 ופרוסים בפריסה ארצית רחבה, כך שאתם תוכלו לקבל שירות בכל מקום שתהיו בו.

אמבולנט מאחלת לכם רפואה איתנה, שימרו על עצמכם ויהיו בריאים.

קבוצת אמבולנט הינה חברה מקצועית ואמינה בתחום שירותי הרפואה בישראל, עם מעל 30 שנות נסיון בתחום רפואת החירום. שירות הזמנת רופאים מקצועיים יחד עם מוקדי רפואת חירום הפועלים במתכונת 24/7.

נגישות
Open chat
צ'ט עם נציג החברה