סוגי לחצני מצוקה מומלצים

מהו לחצן מצוקה

לחצן מצוקה, זאת היא מערכת טכנולוגית השולחת אות למוקד הרפואי, במקרה של מצוקה. לאחר לחיצה על חצן המצוקה, מנסה המוקד הרפואי ליצור קשר עם הלקוח, במידה ואין מענה מצד הלקוח, נשלחת עזרת חירום במהירות למיקום הקריאה.

מוקדי רפואת חירום ללחצני מצוקה

המוקדים הרפואיים אלו הם מוקדים המאוישים על ידי אנשי טלרפואה מקצועיים, העוזרים בכל פניה ובקשה. מוקדים אלו פעילים בכל שעות היממה וכל ימות השבוע ומספקים מענה רחב ממדים לכלל הלקוחות הפונים.

לאיזו אוכלוסייה מיועדים לחצני המצוקה​

שירות לחצני המצוקה מיועד עבור אנשים שהבריאות שלהם לקויה וזקוקים לסיוע דחוף ומהיר בעת צורך. בנוסף, אנשים הנמצאים בסיכון גבוה להתקפי לב, שבץ ופציעות עקב נפילות – נמצאים בגדר האוכלוסייה שעבורה מומלץ להתקין לחצן מצוקה. כמו כן, אנשים בגיל הזהב, בעלי לקויות ראיה/שמיעה, בעלי מוגבלויות פיזיות, קשישים המתגוררים לבד – בעת מקרה מצוקה יזדקקו לשירות המוקדים הרפואיים ללא איבוד זמן. לשם כך, הקימה חברת אמבולנט את שירות לחצני המצוקה, המספקים מענה עבור אוכלוסיות הנזקקות לשירות הנ"ל.

לחצן מצוקה קרני – מכשיר הדגל של חברת אמבולנט ושל כלל לחצני המצוקה. זהו לחצן אמיד ואמין המוכיח את עצמו כל פעם מחדש. הקרני הינו לחצן בעל מיקרופון מובנה, כך שניתן לשמוע אותו בכל נקודה בבית, יחד איתו מגיע לחצן מצוקה נייד אשר מיועד לענידה על הגוף וחוסך את הצורך לגשת למכשיר הקרני פיזית. מכשיר אחד קטן, העושה את ההבדל בשמירה על חייכם.

מכשיר טלפון דור – מכשיר הדגל של חברת אמבולנט, המיועד לאוכלוסייה כבדת שמיעה/לקוית ראיה. זהו מכשיר טלפון לכל דבר המכיל ספרות גדולות ונוחות ומותאם לתדר מיוחד למכשירי שמיעה, כך שניתן לנהל דרכו שיחות מבלי להוריד את מכשיר השמיעה מהאוזן. לחצן המצוקה מובנה בתוכו ומתוכנת לחייג למוקד באופן ישיר, בעת לחיצה אחת בלבד. מכשיר זה מגיע עם לחצן מצוקה נייד, המיועד לענידה על הגוף וחוסך את הצורך לגשת לטלפון פיזית.

לחצן מצוקה – חיישן נפילה – אמבולנט פיתחה לחצן מצוקה ייחודי המהווה פתרון לאוכלוסייה שנוטה לנפילות. את המכשיר עונדים על הצוואר, ובמקרה של נפילה, החיישן מזהה אוטומטית ומחייג למוקד ללא צורך בלחיצה עליו. חיישן זה מנטרל את הצורך בתפעולו הידני.

לחצן מצוקה GPS – אמבולנט מציגה את מכשיר הדגל בטכנולוגיה, המספק ללקוח את הביטחון הדרוש ליציאה מהבית. בלחיצה על לחצן מצוקה זה מקבלים את פרטי הלקוח ואת מיקומו הפיזי, גם אם הלקוח לא יודע את מיקומו המדויק – יודע המוקד הרפואי לזהות את מיקומו המדויק. לחצן זה ניתן לשאת על גופנו, ברכבנו, ולהיות עם ראש שקט שאנו מוגנים בכל מקום וזמן.

לחצן מצוקה – טלפון סלולרי חכם – מכשיר היוצר ותוכנת על מנת להקל על אוכלוסייה מבוגרת כבדת שמיעה/ראיה. באמצעות מכשיר זה אנו מספקים את חוויית הטלפון החכם. ובו זמנית מספקים פתרון ללחצן מצוקה נייד בכל מקום. בטלפון הסלולרי ניתן להגדיר איש קשר למקרה חירום ש/יקבל הודעה על כל לחיצה של הלקוח (בנוסף למוקד) וכך אתם מודעים ליקירכם בכל רגע נתון ובצורה אוטומטית.

לחצני מצוקה מצילים חיים של אלפי אנשים כל יום! חברת אמבולנט לחצני מצוקה שמה לעצמה כמטרה לספק עבור האוכלוסיה הזקוקה לשירות זה, מענה מהיר ומקצועי המציל חיים. שירות לחצני המצוקה של אמבולנט מהווה פתרון לחיים שקטים ורגועים. אמבולנט פיתחה במיוחד עבורכם פתרונות לכל בעיה, מצוקה ומצב, אשר ישמרו עליכם ועל קרוביכם ויספקו עבורכם שקט נפשי ובריאותי. מהיום כבר לא צריך לדאוג! לחצני המצוקה של חברת אמבולנט מתאימים עבור כל מקרי החיים, בין אם יצאתם מביתכם, בין אם הינכם מתמודדים עם לקות ראיה/שמיעה, אמבולנט דואגת לספק עבורכם עזרה ומענה בכל רגע נתון. המוקדים הרפואיים שלנו פעילים בכל ימות השבוע, ובכל שעות היממה – כולל חגים! לנו בחברת אמבולנט חשוב מאוד שאתם תרגישו בטוחים בכל זמן וכל עת! ועל כן, אנחנו מציעים עבורכם את שירות לחצני המצוקה שלנו – מכשיר זעיר העושה את ההבדל בשמירה על חייכם!

להזמנת רופא השאירו פרטים

קבוצת אמבולנט הינה חברה מקצועית ואמינה בתחום שירותי הרפואה בישראל, עם מעל 30 שנות נסיון בתחום רפואת החירום. שירות הזמנת רופאים מקצועיים יחד עם מוקדי רפואת חירום הפועלים במתכונת 24/7.

נגישות
Open chat
צ'ט עם נציג החברה